Rolety zewnętrzne i kraty rolowane - sprzedaż, montaż, serwis rolet

Oferujemy sprzedaż, montaż i serwis rolet zewnętrznych a także  przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne sprzętu wszystkich producentów.

 
Sprzedaż i montaż rolet zewnętrznych
Awaryjne otwieranie rolet. Naprawa rolet zewnętrznych
Zamiana sterowania rolet ręcznych na elektryczne 

Rolety antywłamaniowe

Oferujemy serwis rolet zewnętrznych, rolet antywłamaniowych, rolet zabezpieczających i o podwyższonej odporności na włamanie. Montujemy i serwisujemy rolety sterowane elektrycznie i ręcznie. Zakres usług: wymiana sznurków i taśm, wymiana zwijaczy, wymiana lameli w roletach, wymiana napędów do rolet. Wymiana prowadnic. Przerabiamy rolety ręcznie sterowane na elektrycznie. Naprawa ślusarska.

Bramy rolowane

Naprawiamy bramy rolowane w zakresie mechanicznym i elektrycznym. Zakres usług: montaż i serwis bram rolet rolowanych. wymiana napędów, naprawa lub wymiana lameli, naprawa wieszaków i wieszakoblokad, naprawa mechaniczna i elektryczna. Wymiana prowadnic. Naprawa ślusarska. Montaż awaryjnego otwierania bramy. 

Kraty rolowane

Naprawiamy kraty rolowane w galeriach handlowych w zakresie mechanicznym i elektrycznym. Zakres usług: montaż i serwis krat rolowanych. wymiana napędów, naprawa lub wymiana lameli i listew, naprawa wieszaków i wieszakoblokad, naprawa mechaniczna i elektryczna.  Wymiana prowadnic. Naprawa ślusarska. Montaż awaryjnego otwierania krat.

Jesteśmy przedstawicielem wiodących na rynku producentów rolet i automatyki do rolet: